Finansowanie

Szanowni Państwo!

ANCHOR istnieje na rynku profesjonalnym od 1993 roku. Założeniem firmy jest kompleksowa realizacja obiektów Służby Zdrowia i innych placówek. Oferujemy profesjonalną obsługę inwestycji poprzez doradztwo, dokonanie analiz, sporządzanie kalkulacji, projektowanie i przedstawienie propozycji finansowania inwestycji, kończąc na budowie, modernizacji, instalacji urządzeń i wyposażeniu w sprzęt.

 

Proponujemy korzystne formy finansowania inwestycji, w szczególności finansowania wymiany i zakupu nowego sprzętu medycznego. Nasza oferta umożliwia inwestowanie w nowoczesne technologie medyczne i rozwój infrastruktury medycznej bez konieczności angażowania środków własnych. Opracowujemy projekty architektoniczne i technologiczne, zapewniamy realizację całości prac budowlanych i remontowych z odbiorem odpowiednich służb. Zajmujemy się instalacją urządzeń, wyposażeniem w sprzęt i aparaturę medyczną. Kompleksowo wyposażamy oddziały szpitalne, blok operacyjny, centralną sterylizację, gabinety zabiegowe, pracownie diagnostyczne w sprzęt i materiały z zakresu profilaktyki szpitalnej. Każdy szpital, każda klinika i każda placówka ma własną specyfikę specjalne życzenia, jesteśmy otwarci na każde zlecenie, nowe wyzwania, którym potrafimy sprostać. Służymy naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

 

W ciągu ostatnich lat kompleksowo wyposażyliśmy zakłady opiekuńczo-lecznicze, hospicja, pracownie diagnostyki obrazowej i endoskopowej, blok operacyjny oraz centralną sterylizację wraz z przebudową i modernizacją.

 

Najważniejsze motto naszej firmy to dostarczenie zadowolenia naszym Klientom.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z nami.